skip to Main Content

Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin havale ile ödenmiş olması veya “Teslimatta ödeme” seçeneği ile sipariş edilmiş olması gerekmektedir.

• “Teslimatta Ödeme” seçeneği ile verilen İstanbul içi siparişlerinizin ödemesi kapıda kendi elemanımıza ödeyebilirsiniz. İstanbul dışı siparişlerinizi Ambar Gönderisi metodu ile yine kapıda kargonuzu teslim eden görevliye ödeyebilirsiniz.

• Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

• Sitemizden yaptığınız alışverişlerde kargo ürün fiyatına ilave olarak hesaplanır.

• Hafta içi saat 14:00’den önce banka havalesi ile satın aldığınız ürün/ürünler stoklardaki ürünlerde ertesi gün, stokta olmayan ürünlerde 3 gün içerisinde kargoya verilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin şubelerinin bulunmadığı ya da haftanın belli günlerinde gittikleri ilçe ve kasaba gibi yerlerde teslimat süresinde değişiklikler olmaktadır.

• Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi tarafımıza geri getirecektir.

•  Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. zaferyanginmerdiveni.com sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Back To Top